Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Wątpliwości? Chcesz zapytać o dostępność terminów? Zadzwoń do nas, napisz e-mail lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego!

Kontaktując się z nami w jeden z powyższych sposobów zapewniamy, że Twoje dane pozostaną bezpieczne.

Administratorem danych osobowych jest Alicja Markiewicz prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Wynajem i Pośrednictwo w Wynajmie Kwater Alicja Markiewicz z siedzibą w ul. Sprzmierzerzeńców 2, 76-270 Ustka.

Alicja Markiewicz prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Wynajem i Pośrednictwo w Wynajmie Kwater Alicja Markiewicz używa Twoich danych wyłącznie do celów księgowych i działań prowadzących do wywiązania się z umowy najmu. Dane osobowe przechowywane na serwerze nie będą udostępnianie osobom trzecim, ani wykorzystywane przez Alicję Markiewicz prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Wynajem i Pośrednictwo w Wynajmie Kwater Alicja Markiewicz do innych celów niż wskazane powyżej z wyjątkiem sytuacji, gdy ich udostępnienie następuje w wykonaniu obowiązku przewidzianego przepisami prawa. 

Informujemy Cię także o Twoich prawach wynikających z nowych przepisów.

Podanie danych jest dobrowolne, a osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do danych, prawo sprostowania danych, prawo ograniczenia przetwarzania, prawo usunięcia danych, wyrażenie sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo złożenia skargi do organu nadzorczego ochrony danych osobowych. W celu skorzystania z jednego z powyższych uprawnień należy skontaktować się z Administratorem ze wskazaniem żądanego działania ze strony Administratora.

W celu uzyskania dodatkowych informacji o przysługujących prawach lub w razie jakichkolwiek pytań lub żądań usunięcia danych proszę pisać na adres e-mailowy idylla@willaidylla.pl ze wskazaniem oczekiwanego działania ze trony Administratora.

Imię i nazwisko*

Adres e-mail*

Numer telefonu*

Treść wiadomości*

Akceptuję regulamin serwisu i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z regulaminem.*

* - pola wymagane

[recaptcha]

Dane kontaktowe

Apartamenty Willa Idylla

ul. Sprzymierzeńców 2, 76-270 Ustka

 +48 609 020 109

idylla@willaidylla.pl

Warunki rezerwacji

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny. Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku na rachunek bankowy. Na opłatę oczekujemy przez 5 dni. Pozostałą kwotę regulujemy w dniu przyjazdu.

W opisie przelewu prosimy o informacje:

  • imię i nazwisko osoby dokonującej rezerwacji,
  • numer telefonu kontaktowego,
  • termin pobytu,
  • dodanie w tytule przelewu dopisku USTKA.

Brak przedpłaty oznacza rezygnację.

Konto bankowe

 Nazwa odbiorcy:

Alicja Markiewicz

Numer rachunku:

25 1500 1692 1216 9005 9283 0000

BZ WBK S.A.